Wieża „all in one”

Łącząc praktyczne atuty z efektownym designem i najnowszą technologią można zaoferować klientom produkty z najwyższej półki, które będą nie tylko doskonale spełniać swoje zadanie, ale sprawdzą się też jako element wystroju wnętrza. Doskonałym przykładem takiego podejścia w dziedzinie systemów audio są wieże typu „all in one”. Różnią się one od tradycyjnych rozwiązań tym, iż sprzęt stanowi zwartą bryłę.

Nie ma oddzielnej jednostki głównej i głośników podłączanych za pomocą kabli. Wieżę można przenieść w jednej ręce i dowolnie ustawiać, bez konieczności przejmowania się kabelkami. Zazwyczaj urządzenia takie wyglądają bardzo nowocześnie.

odtwarzacz sieciowy Zobacz jakiego kroju czarne suknie wieczorowe są teraz modne

Na froncie mamy kolorowy wyświetlacz, przyciski obsługi oraz wejścia – audio, USB lub cinch. Mogą one być zlokalizowane częściowo z tyłu lub na górze obudowy. Środkowy panel otaczają głośniki, a z tyłu znajduje się dodatkowy subwoofer, podkreślający niskie tony.

Efektowne i cenione za jakość wieże tego rodzaju oferuje chociażby niemiecka marka Medion, a cena poszczególnych modeli nie jest wysoka.